نگاهی مختصر به امکانات پنل

صفحه اصلی / نگاهی مختصر به امکانات پنل

برای آشنایی شما مخاطبان عزیز به پنل پیامکی، کاربردها و امکانات آن، توجه شما را به خواندن مطالب زیر جلب می کنم.

در ابتدا لازم است که تعریفی جامع و کامل از پنل پیامکی در ذهن شما نقش ببندد.

 

♦ به سیستمی که به صورت تخصصی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار مشترکین قرار می دهد، پنل یا سامانه پیامک می گویند.

از آنجاکه سرویس پیامکی آسان دید کاملا تحت وب می باشد؛ بنابراین نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری روی سیستم عامل ندارید؛ شما تنها به اینترنت و یک مرورگر به روز شده ( فایرفاکس، گوگل کروم و...) نیاز دارید و هم با گوشی موبایل و هم کامپیوتر شخصی قادر به استفاده از پنل پیامک خواهید بود. 

 

ابزارها و امکانات بسیاری در پنل کاربری محیا شده که به راحتی می توانید از آن به عنوان مدیر برنامه های تبلیغاتی خود استفاده کنید. 

شما می توانید به آسانی برای گروه های وسیعی از مشتریان بالقوه و مشتریان قدیم خود، پیام ارسال کرده و نظرات آنها را دریافت کنید و حتی پاسخ دهید.

 

یکی از انواع ارسالها، ارسال از روی نقشه است. در این نوع ارسال می توانید حتی یک خیابان خاص را انتخاب کرده و به صورت آنلاین تعداد شماره های موجود را در اپراتورها مشاهده کرده و با صلاحدید خود به همه یا بخشی از آنها پیام خود را ارسال کنید. 

 

 

سایر ارسالها نیز امکانات مشابهی را در اختیار شما قرار می دهند.( ازجمله: ارسال بر اساس کدپستی، جنسیت و سن، محله ای، منطقه ای کشوری، مشاغل، دکل های ایرانسل و...) 

 

 

از دیگر امکاناتی که در پنل برای شما فراهم گردیده، ایجاد دفترچه های تلفن به تعداد نامحدود است که می توانید با این شیوه اطلاعات مخاطبان خود را ذخیره کرده و در مواقع لزوم به هر گروه خاص پیامی ویژه بفرستید. 

 

 

شما می توانید پیام های متنی را از قبل و در اوقات فراغت خود در بخش مربوطه ذخیره کرده تا در زمان نیاز به ارسال پیام، زمان را از دست ندهید و در سرعت دهی به کارهایتان پیشگام شوید. 

 

همچنین می توانید با مدیریت خود، زمان ارسال پیام را در پنل تعریف کرده تا در آن زمان خاص نیاز نباشد که شخصا این کار را انجام دهید و پیام به صورت اتوماتیک ارسال شود.

 

آنچه که در این مجال اندک بیان شد تنها گوشه ای کوچک و مختصر از امکانات پنل پیامکی است( بیش از 50 امکان مختلف وجود دارد) که با در اختیار داشتن یکی از این پنل ها می توانید با کمترین هزینه و بیشترین مدیریت، با مشتریان بالفعل و بالقوه خود ارتباط موثر برقرار کرده و نرخ تبدیل کسب و کارتان را بالا برده و به آنچه که شایسته آنید برسید. 

در پایان یادآور می شوم:

نوع نوشتن پیام در جذب مخاطب و مشتری بالقوه بسیار تاثیرگذار است.

اگر می خواهید در این زمینه پیشرفت کنید، توصیه می کنم حتما مقاله های وبسایت را مطالعه نمائید. 

www.asandid.com