درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما

سامانه پیامک انبوه آسان دید (Asandid)، از جمله مجموعه شرکت های آسان است که فعالیت خود را در زمینه سامانه های ارسال پیامک به صورت حرفه ای و تخصصی رشد و گسترش داده است و مفتخریم که امروز از پیشگامان این عرصه در خدمتگزاری به همنوعان عزیزمان هستیم. 

هدف اصلی مجموعه ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، برای تمامی اقشار جامعه با هر سطح از دانش و معلومات بوده و هست. آنچه که باعث شده تا آسان دید از دیگر رقبای کاری خود متمایز گردد در وهله اول ارج نهادن به کاربر و برآورده کردن نیازها و خواسته های ایشان است و در مرحله بعد همت و توان فوق العاده ای که اعضاء تیم خالطانه و عاشقانه در گردآوری مجموعه به کار گمارده اند. 
با تلاش و همت دوستان و همکاران ارجمند مجموعه ای کامل تحت عنوان بانک جامع اطلاعاتی فراهم گردیده است که همواره به روز رسانی می گردد. سامانه پیامک آسان دید در برگیرنده خدماتی چون:

▪ ارائه پنل های اختصاصی

▪ ارائه خطوط اختصاصی و ویژه 

▪ بانک اطلاعاتی مشاغل مختلف

▪ بانک اطلاعاتی بر اساس کد پستی مناطق 

▪ بانک اطلاعاتی بر اساس شماره همراه اول و ایرانسل 

▪ بانک اطلاعاتی بر اساس جنسیت و رده سنی 

▪ امکان انواع ارسال ها

▪ حسابداری مالی 

▪ اتوماسیون مدیریت پنل و حساب مالی

و ده ها آپشن مفید و موثر دیگر در کسب و کار می باشد. 


ما به حول و قوه الهی توانسته ایم چنین امکانات گسترده ای را در اختیار عموم با بالاترین حد کیفیت قرار دهیم و برآنیم تا هر روز خدمات جدیدی را به مجموعه بیفزائیم.

کارگروه مجموعه آسان دید با عزمی راسخ گامی مهم در راستای جایگاه والای شما سروران برداشته تا آنچنان که لایق دیده شدن هستید، بدرخشید.

پیروز باشید و موفق