مقالات

صفحه اصلی / مقالات
نقش پنل پیامکی در موفقیت و پیشبرد اهداف بیزنس ها

نقش پنل پیامکی در موفقیت و پیشبرد اهداف بیزنس ها

طی سالهای اخیر با توجه به اهمیت فن آوری تلفن همراه، بسیاری از صاحبان مشاغل برای معرفی خدمات و کالاهای خود و در نتیجه به دست آوردن بازار کار بهتر، اقدام به استفاده از پیامک کرده اند. این تکنولوژی برای گستره بسیاری از انواع کسب و کارها می تواند همچون اهرم موثری عمل کرده و در رسیدن به یک تجارت موفق نقش قابل توجهی را ایفا کند.

دلایل موثر بودن اس ام اس بازاریابی در سال 2018 و 2019

دلایل موثر بودن اس ام اس بازاریابی در سال 2018 و 2019

در سالهای اخیر با توجه به کانال های بازاریابی متعددی که وجود دارد، انتخاب روش مناسب برای تبلیغ کسب و کار چندان راحت نیست. روشهای سنتی مانند چاپ و تلویزیون با هزینه های بالا همراه هستند؛ در حالیکه تبلیغات پیامکی با مناسب بودن هزینه ها یکی از بهترین گزینه های تبلیغ به حساب می آیند. به همین دلیل و بیشمار دلایل مفید و موثر دیگر از جمله نرخ باز 98 درصد، تبدیل بالا و توانایی افزایش کانال های دیگر، ارسال پیامک آنلاین به یکی از موثرترین پلتفرم های بازاریابی تبدیل شده است.

راهکارهای SMS برای تجارت الکترونیک

راهکارهای SMS برای تجارت الکترونیک

این روزها گزینه های بازاریابی بی حد و حصری وجود دارد و پیدا کردن راه مناسب برای تبلیغ کسب و کار در تجارت الکترونیک ممکن است چالش برانگیز باشد. شما برای استفاده از پیام کوتاه در تجربه تجارت الکترونیکی خود نیازی به یک برنامه خاص ندارید. تحقیقات ما نشان داده است که بازاریابی پیام کوتاه یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به مصرف کنندگان است. 90٪ پیام های نوشتاری در 3 دقیقه اول خوانده می شود و به شما امکان می دهد تا به مشتریان خود نزدیک شوید. پیام های متنی نسبت به ایمیل ها قابل اعتمادتر هستند؛ چراکه اغلب ایمیل ها قبل از باز شدن توسط گیرنده حذف می شوند.

هشت راه نوشتن اس ام اس تبلیغاتی اختصاصی و موثر

هشت راه نوشتن اس ام اس تبلیغاتی اختصاصی و موثر

مهمترین وظیفه کارشناسان بازاریابی این است که به شما توضیح دهند چگونه می توانید مشتریان خود را درگیر کنید، اعتماد به نفس برند تجاری خود را ایجاد کرده و مخاطبان وفادار خود را به دست آورید. در ادامه هشت اصل مهم برای شروع کار و نزدیک شدن به ایده آل ها، در نظر گرفته شده است. لطفا با ما همراه باشید.

7 قانون برای نوشتن پیامک تبلیغاتی موثر

7 قانون برای نوشتن پیامک تبلیغاتی موثر

برای اینکه بتوانید به طور مستقیم محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید، باید بتوانید آنها را معرفی کنید ومخاطبان خاص خود را بیابید. در این راستا قوانین اساسی خاصی وجود دارد که با رعایت کردن آنها می توانید توجه مخاطب را به خود جلب کرده و نرخ بازدید و در نتیجه فروش را بالا ببرید. در اینجا برخی از قوانین را که می تواند به شما کمک کند، گرد آورده ایم.

بازاریابی املاک از طریق اس ام اس

بازاریابی املاک از طریق اس ام اس

به عنوان یک مشاور املاک و مستغلات و یا کارگزار، شما نقش های زیادی را بازی می کنید؛ از جمله مذاکره کننده، مربی، فروشنده و راهنما و... . با این حال، یکی از مهمترین نقش ها فروشندگی است. هر فروش موفقیت آمیز با یک نقطه تماس مستقیم آغاز می شود؛ بدین معنی که فروشنده املاک شرایط مذاکره را در اسرع وقت امکان پذیر می کند. بازاریابی پیام های متنی به شما یک کانال ارزشمند برای ارتباط سریع و مطمئن با خریداران آینده نگر را می دهد.

نقش بازاریابی اس ام اسی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

نقش بازاریابی اس ام اسی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

آیا شما در تلاش هستید تا برای شرکت حسابداری تان راهکارهای درآمدی نوینی را به کار بندید؟ آیا با مشتریانی که قرار ملاقات های خود را فراموش کرده اند دچار مشکل شده اید؟ و می خواهید چنین مشکلاتی را به حداقل برسانید؟ یا شاید شما نیاز به یک رویکرد جدید برای حفظ کارکنان خود دارید.  پاسخ تمامی این سوالها و دیگر سوالهای مشابه تنها یک راه است. راهی که آسان، موثر و مقرون به صرفه برای تمامی شماست و آن چیزی نیست جز بازاریابی از طریق پیام کوتاه اس ام اس.

مزایای برتر اس ام اس در ارتباط پزشک با بیمار

مزایای برتر اس ام اس در ارتباط پزشک با بیمار

ارتباط موثر بیمار با پزشک جزء مهمی از مراقبت های کلی است. این یک عنصر کلیدی از یک عمل موفق بهداشتی است. پزشکانی که با بیماران خود ارتباط برقرار می کنند، ضمن افزایش میزان رضایت آنان باعث کاهش زمان قرار ملاقات ها و هزینه ویزیت ها می شوند.

بازاریابی اس ام اسی برای مراکز تناسب اندام و سالن های ورزشی

بازاریابی اس ام اسی برای مراکز تناسب اندام و سالن های ورزشی

به عنوان صاحب و اپراتور یک مرکز تناسب اندام یا سالن بدنسازی، متوجه خواهید شد که هر یک از تسهیلات شما برای ماندگاری کسب و کارتان مهم است. هنگامی که ثبت نام کلاس ها بالا است و افراد به صورت منظم از باشگاه استفاده می کنند، رونق بیزنس تان پابرجاست. عکس این قضیه نیز کاملا صادق است.  به طور معمول آغاز هر سال میزان عضویت گیری باشگاه ها افزایش می یابد. در حقیقت، حدود 12 الی 18 درصد از شرکت کنندگان در ماه های اول عضو می شوند. اما در ماه های بعدی بسیاری از کسانی که حتی تصمیم به حضور در باشگاه داشتنه اند دلسرد شده و منصرف می شوند.

چگونه از اس ام اس برای بهینه سازی تورهای گردشگری استفاده کنیم؟

چگونه از اس ام اس برای بهینه سازی تورهای گردشگری استفاده کنیم؟

در این بخش از مجموعه بازاریابی اس ام اسی به شما نشان خواهیم داد که چگونه از ارتباطات پیام کوتاه در تورهای گردشگری استفاده کنید. قطعا شما می خواهید بدانید، چگونه یک پیامک می تواند خدمات مشتری را بهبود بخشیده و میزان فروش شما را به همان اندازه ای که رویایتان است، افزایش دهد.

5 راه افزایش فروش با استفاده از پیامک های متنی

5 راه افزایش فروش با استفاده از پیامک های متنی

فروش به عنوان یک نیروی حیاتی برای هر کسب و کاری محسوب می شود. یکی از ساده ترین و موثرترین روشهای افزایش فروش استفاده از سامانه های ارسال پیامک است. اولین پرسشی که به ذهن می آید این است که چطور با پیام های اس ام اسی می توان جذب مشتری کرد و فروش را افزایش داد؟

چرا بازاریابی اس ام اسی بهترین راه حل است؟

چرا بازاریابی اس ام اسی بهترین راه حل است؟

تلفن های همراه سریع ترین روند رشد و بیشترین محبوبیت را در دنیای دیجیتال داشته اند. مردم در تمام ساعت های شبانه روز دسترسی به تلفن های هوشمند خود دارند. ما در مورد روند و استفاده از تلفن های همراه در سایر مقاله هایمان به تفضیل صحبت کرده ایم. آنچه که در این فرصت قصد داریم تا برایتان تشریح کنیم آماری است که در زمینه های مختلف به دست آمده است. این آمارها با استفاده از تحقیقات و بررسی های بلند مدت و با جامعه آماری قابل استناد به دست آمده اند. مشاهده این آمار هم لذت بخش خواهد بود و هم شما را در مسیر انتخابی تان مصمم تر خواهد کرد.