نقش پنل پیامکی در موفقیت و پیشبرد اهداف بیزنس ها

صفحه اصلی / نقش پنل پیامکی در موفقیت و پیشبرد اهداف بیزنس ها

نقش پنل پیامکی در موفقیت و پیشبرد اهداف بیزنس ها

The role of a SMS panel in the success and advancement of business goals

زندگی در دنیای مدرن، انسانها را برآن داشته تا خود را با تکنولوژی های جدید همراه و همگام کنند. از جمله آنها می توان به تکنولوژی های تلفن همراه و تمامی برنامه های مرتبط با آن اشاره کرد. 

تمامی افراد جوامع مختلف تلفن همراه را به عنوان یک تکنولوژی موفق در راستای رفع نیازهای خود پذیرفته اند و آن را به کار می برند. یکی از اصلی ترین موهبت تلفن همراه امکان ارسال اس ام اس یا همان پیام کوتاه است. این ویژگی به افراد اجازه می دهد تا در هر شرایطی بتوانند با مخاطب خود بدون هیچگونه مزاحمتی در ارتباط باشند. 


طی سالهای اخیر با توجه به اهمیت این فن آوری، بسیاری از صاحبان مشاغل برای معرفی خدمات و کالاهای خود و در نتیجه به دست آوردن بازار کار بهتر، اقدام به استفاده از پیامک کرده اند. این تکنولوژی برای گستره بسیاری از انواع کسب و کارها می تواند همچون اهرم موثری عمل کرده و در رسیدن به یک تجارت موفق نقش قابل توجهی را ایفا کند. 

از آنجا که در هر کسب و کاری اطلاع رسانی به موقع و البته به صورت انبوه می تواند تاثیر شگرفی در میزان فروش داشته باشد، پنل های پیامکی جایگاه ویژه ای در تبلیغات را به خود اختصاص داده اند. در ادامه به طور خلاصه برخی از مزایای برجسته و البته مهم پنل پیامکی را با هم مرور خواهیم کرد.  

 

 

▪ کمک به صاحبان مشاغل در اشاعه نام و تبدیل شدن به برند تجاری

همانگونه که می دانید تبلیغ و ترویج یک برند مشمول هزینه های زیادی است که در توان مالی همه کسب و کارها نمی گنجد. ارسال اس ام اس های انبوه در بین افراد مختلف که در مناطق گوناگون حضور دارند؛ یک توصیف ایده آل از نام شرکت یا فروشگاه و ... است که به مرور باعث ایجاد ذهنیتی قابل اعتماد می شود. بنابراین پیامک ضمن آگاهی دادن و اطلاع رسانی در مورد خدمات، کالا، محصول و... بالقوه مُبلغ برند تجاری نیز خواهد بود. 

ارسال پیامهای تبلیغاتی ضمن مقرون به صرفه بودن از لحاظ مالی باعث به رسمیت شناخته شدن نام کسب و کار خاص و در نتیجه تداوم برند تجاری است.

 

▪ امکان هدفمند کردن تبلیغات تجاری

از آنجا که تمامی افراد فن آوری تلفن همراه و بالاخص پیامک را در زندگی خود پذیرفته اند، بنابراین یک ارتباط کاملا روشن و ملموس و البته بدون هیچگونه دغدغه ای در بین آنان برقرار شده است. این نگرش مثبت نسبت به اس ام اس به عنوان یک ابزار مناسب برای برقراری ارتباط بین فردی، باعث شده تا بیزنس ها در راستای ارتقاء اهداف خود، بتوانند به صورت کاملا هدفمند مخاطبان شان را در هر مکان جغرافیایی یافته و با آنها ارتباط برقرار کنند. 

ارسال پیامک های انبوه می تواند طیف وسیعی از تبلیغات را شامل شود از جمله: اعلام فروش ویژه یک محصول، معرفی محصول و یا خدمات جدید، اطلاع رسانی در خصوص آفرهای فصلی و... و هر آنچه که نشان دهنده مارک و برند یک مجموعه می تواند باشد.     

 

یادداشت سردبیر: مجموعه سامانه پیامکی آسان دید با به روزترین بانک اطلاعاتی و مناسبترین هزینه، بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در حرفه و کار خود بهترین باشید و زیباتر از همیشه بدرخشید.

 

 

▪ امکان دسترسی به مشتریان بالقوه 

پنل های اس ام اس به کاربران این امکان را می دهد که به تمامی مشتریان بالقوه خود در هر مکان و منطقه ای دسترسی سریع و آسان داشته باشند و بتوانند با ارسال پیام، توجه آنها را به خود جلب کنند. این جلب توجه مخاطب اولین گام در راستای جذب مشتری و در نهایت خرید خواهد بود. 

Access to potential customers

 

▪ تکرار فروش 

نیازی به گفتن نیست که به واسطه فروش کالا و یا خدمات است که شرکت ها و موسسات می توانند سرپا باشند و به فعالیت های خود ادامه دهند. فقدان فروش و در نتیجه ورودی پایین به مرور باعث می شود که میدان رقابت برای کسب و کارها تنگ و تنگ تر شود تا جایی که صاحب یک بیزنس خاص نتواند ادامه دهد. از طرفی صاحبان مشاغل برای ماندن در عرصه رقابت نیازمند بازاریاب هستند تا بتوانند مشتریان جدید جذب کنند، که البته بازاریابی فیزیکی نیاز به سرمایه قابل ملاحظه ای دارد و بسیار پرهزینه است. 

پنل های پیامکی این امکان را به مدیران می دهد تا با یک استراتژی مشخص و برنامه ریزی شده بتوانند با حداقل هزینه اکثریت مخاطبان را به سمت خود سوق دهند. اطلاع رسانی های به موقع و صادقانه می تواند باعث افزایش وفاداری مشتریان قدیم و جذب مشتریان بالقوه شده و میزان تکرار خرید ها را افزایش دهد؛ که در نتیجه پایداری و موفقیت مجموعه را به ارمغان خواهد آورد.

Repeat sales

در پایان به اختصار کلید موفقیت در تبلیغات پیامکی که نتیجه آن کسب اعتبار در بازار کار است را تیتروار بیان می کنیم:


♦ داشتن برنامه و پلتفرم دقیق 

♦ توجه به استانداردهای موجود 

♦ به روز رسانی منظم محصولات و خدمات

♦ اطلاع رسانی به موقع به مخاطبان جدید و قدیم 

♦ تحویل به موقع و سریع کالا 

♦ بررسی بازخوردهای اس ام اس ها

♦ توجه به مشکلات احتمالی و رفع سریع آنها  

♦ ارائه پیشنهادهای ویژه 

 

انتهای مقاله/
آنچه که باعث افزایش فروش می شود.
        ما با شمائیم تا به آسانی دیده شوید و به راحتی با مخاطبان هدفتان ارتباط برقرار کنید.
آسان دید، ارائه دهنده سامانه های ارسال پیامک
www.asandid.com