نقش بازاریابی اس ام اسی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

صفحه اصلی / نقش بازاریابی اس ام اسی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

نقش بازاریابی اس ام اسی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

The role of SMS marketing for accountants and tax companies

آیا شما در تلاش هستید تا برای شرکت حسابداری تان راهکارهای درآمدی نوینی را به کار بندید؟ آیا با مشتریانی که قرار ملاقات های خود را فراموش کرده اند دچار مشکل شده اید؟ و می خواهید چنین مشکلاتی را به حداقل برسانید؟ یا شاید شما نیاز به یک رویکرد جدید برای حفظ کارکنان تان دارید. 

پاسخ تمامی این سوالها و دیگر سوالهای مشابه تنها یک راه است. راهی که آسان، موثر و مقرون به صرفه برای تمامی شماست و آن چیزی نیست جز بازاریابی از طریق پیام کوتاه اس ام اس.

 

بازاریابی اس ام اس یکی از بهترین روش هایی است که به شما اطمینان می دهد که پیامتان خوانده می شود. لطفا به آمارهای زیر دقت کنید:

▪ 90 درصد از پیام های متنی در طی 3 دقیقه پس از دریافت خوانده می شوند.

▪ 97 درصد از پیام های بازاریابی اس ام اسی، باز و خوانده می شود در حالیکه حدود 10٪ از ایمیل های بازاریابی خوانده می شوند.

علاوه بر این، هزینه کمپین های پیام های متنی بسیار پایین است.

 

در این مقاله، ما به طور خلاصه به بررسی برخی از چالش های بازاریابی در صنعت حسابداری می پردازیم. سپس، برخی از ایده هایی بازاریابی اس ام اسی را که می توانید در شرکت های مالیاتی و حسابداری از آنها استفاده کنید تا به برخی از چالش ها پاسخ داده و در بازار رقابتی موفق شوید، را ارائه خواهیم داد. در ادامه پیشنهادهایی برای ساخت لیست مشترکین بیان می کنیم.

 

◊ چالش های بازاریابی

در سال 2015، موسسه تحقیقاتی Hinge تعداد 530 شرکت را مورد بررسی قرار داد و نتایج تحقیقات درمورد چالش های 5 گانه کسب و کار در حسابداری و خدمات مالی را منتشر کرد. پس از آن تاریخ تا امروز بر اساس ورودی بیش از 800 حسابدار، CPA و متخصص مالیاتی چالش ها همچنان مورد بحث و بررسی کارشناسانه قرار می گیرند. در اینجا برخی از موارد اصلی را عنوان می کنیم. 


1. پیشرفت در فن آوری

راه حل های خودکار و رویکرد جامع تر سیستم های به اشتراک گذاری اطلاعات، باعث می شود شرکت های حسابداری برای آینده سازگار شوند و روندشان را ساده تر کنند.

 

2. مشتریان باهوش تر و داناتر

افرادی که کسب و کارشان در مجموعه خدمات حسابداری است، فناوری را بکار می گیرند و خواستار خدمات گسترده تر بوده و انتظار ارتباطات بهتر و سریعتر را دارند. این بدان معناست که برای جذب و نگهداری کسب و کار جدید، شرکت ها باید اوراق بهادار خود را به گونه خدمات ویژه و یا مشاوره ای مجهز کنند. همچنین به این معنی است که باید ارتباطات مشتری را بهبود ببخشند.

 

3. اتحاد استعدادهای کوچک     

ایجاد رقابت در کسب و کارها یک استعداد برتر است؛ به این معنی که مشارکت افراد در آن اهمیت زیادی دارد. 


◊ پیام های بازاریابی SMS برای حسابداران

اگر شما هم مطالب ما را دنبال کرده باشید، قطعا حدس زده اید که بازاریابی اس ام اسی می تواند یک ابزار خوب برای مقابله با چنین چالش هایی باشد. اما چگونه باید از آن استفاده کنید؟ در ادامه با ما باشید تا شما را با چند ایده آشنا کنیم.

 

▪ ایده های ارسال پیامک برای مشتریان فردی:

• ارسال پیامک های قرار ملاقات برای کاهش میزان فراموشی افراد.

• یک شمارش معکوس برای مهلت ثبت مالیات در آخرین ماه مهلت پرداخت با استفاده از پیام های متنی. 

• ارسال به روز رسانی وضعیت مالیاتی مشتریان از طریق پیامک.

 

▪ ایده های ارسال پیام برای مشتریان تجاری:

• ارسال پیام های یادآوری در مورد وظایف حسابداری تکراری مانند ضبط معاملات، ضبط رسید و ردیابی حساب های قابل پرداخت و قابل دریافت.

• مشتریان را با پیام های متنی در مورد مالیات اشتغال، بازپرداخت اطلاعات و دیگر نیازمندی های مالیاتی متمرکز کنید.

• یادآوری به پیمانکاران مستقل برای پرداخت سه ماهه مالیات از طریق پیامک.

 

 

◊ برخی دیگر از ایده های عالی برای پیامک 

• با پیام های متنی پیشنهادهای رایگان در مورد برنامه ریزی مالی و راه های صرفه جویی در هزینه را ارائه دهید. این نوع ارزش افزوده، یک راه عالی برای حفظ مشتریان است.

ارسال لینک محتوای مرتبط با اطلاعات مالیاتی و اطلاع رسانی وبینارها و... از طریق اس ام اس برای کمک به نقطه درد مخاطب.

• پیامک  در ارتباط با خدمات جدید و قابلیت های پلت فرم.

• ارسال پیامک در ارتباطات داخلی به عنوان یک تاکتیک اضافی برای تعامل با کارکنان و ارتباط با کارکنان بخش حسابداری.

• استفاده از اس ام اس برای حفظ ارتباط با مشتریان در خارج از فصل پرداخت مالیات.

• درخواست برای مکالمه دوطرفه؛ این یکی از روشهای اصلی شرکت های تجاری است که کسب و کار جدیدی را ایجاد می کنند و با یک پیام متنی به سرعت مکالمه را آغاز کرده و با مخاطب ارتباط برقرار می کنند. 

• ارسال پیامک درباره به روز رسانی سیاست های مالیاتی و یا اخبار؛ به خصوص مواردی که مشتریان شما از نظر منافع و یا کدها و اعتبارهای جدید، به دنبال آن هستند.

• در نهایت، اگر اطلاعاتی از مشتریان خود در پرونده شان داشته باشید، می توانید از پیامک برای تبریک تولد نیز استفاده کنید.

Use SMS to increase the profit of tax and accounting companies

 

◊ نحوه افزودن مشترکین

اکنون که شما می توانید یک ایده در مورد نحوه بازاریابی SMS برای شرکت حسابداری و مالیاتی خود داشته باشید، گام بعدی جمع آوری مشترکین است. 

اولین قدم برای فرایند ثبت سریع مشترکین خود در یک مکان، خرید یک پنل پیامکی است که به راحتی می توانید آن را از شرکت های دارای سامانه ارسال پیامک فراهم کنید. سپس در قسمت دفترچه تلفن می توانید مخاطبان خود را از صفحه گسترده و یا به صورت دستی وارد آن کنید. 

فراموش نکنید که قانون حفظ حریم مشتری جزء قوانین مهمی است که باید از آغاز یک کمپین بازاریابی پیامکی رعایت شود. برای مثال: قبل از ارسال پیام اس ام اسی به طور ادواری بایستی از مخاطب اجازه داشته باشید. همچنین باید تمایز بین متون بازاریابی، ترجمه و اطلاع رسانی را بدانید و آگاه باشید که متون ارسالی که تنها مبنای ترجمه و یا اطلاع رسانی را داشته باشد نیازی به اخذ اجازه ندارد.  

 

یادداشت سردبیر: سامانه پیامکی آسان دید با در اختیار قرار دادن پنل های تبلیغاتی با قیمت هایی بسیار مناسب امکاناتی قابل تعمق و تفکر را در اختیار شما بزرگواران قرار می دهد تا بتوانید به راحتی با مشتریان هدف خود ارتباط برقرار کرده و نرخ تبدیل شرکت خود را بالا و بالاتر ببرید. شما با استفاده از پنل های بازاریابی آسان ید، سیستم بازاریابی خود را به یکی از برنامه های مقرون به صرفه ارتقا خواهید داد و از ویژگی های فوق العاده عالی آن بهره مند خواهید شد و خدمات مشتری را در بهترین شرایط خواهید داشت. به علاوه تمامی امکانات، شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی نامحدود جذب مشتری کرده و پیام های ارسالی مخاطبانتان را به صورت رایگان دریافت کنید. این رویایی شیرین است که به حقیقت پیوستنش تنها نیاز به یک کلیک "دریافت پنل" از asandid.com دارد.

 


◊ چگونگی تبدیل مشتریان موجود به مشترکین 

از طریق یک ایمیل، کمپین جدید را معرفی کنید و به تمامی مشتریان خود ارسال کنید. همچنین یک لینک پیوند برای تائید علاقه مخاطبان اضافه نمائید.  

اضافه کردن متن های ویژه به پیام های کاربر موجود، مانند یادآوری خودکار در مورد مالیات و مهلت پرداخت آن.

کمپین پیام کوتاه جدید خود را برای مشتریان فعلی که برای قرار ملاقات ها به شرکت می آیند، متمرکز کنید.

شما همچنین می توانید از کلمات کلیدی برای به دست آوردن مشتریان جدید استفاده کنید. هنگامی که افراد با پیام های ارسالی شما از کلمات کلیدی آگاه می شوند، می توانند کلمه کلیدی مورد نظر خود را به کد کوتاه شما ارسال کرده و بدین ترتیب به اعضا مشترکین شما بپیوندند. 

اکثر کمپین های بازاریابی SMS از این ساختار اساسی برای پیام های انتخابی استفاده می کنند: متن [کلید واژه] به [کد کوتاه] برای [پیشنهاد]. برای مثال شما ممکن است چیزی شبیه به این را داشته باشید:

متن "XXX" به 555888 برای دریافت نکات مالیاتی رایگان و یادآوری ها.

 

◊ چگونگی جذب مشترکین جدید

• پیام اس ام اسی خود را به طور برجسته در رسانه های اجتماعی مشخص کنید و پیروان خود را برای به اشتراک گذاری آن تشویق کنید.

• روند بازاریابی پیام کوتاه خود را در Google AdWords وارد کنید و آنها را بررسی و تجزیه و تحلیل کنید.

مسابقه با جوایز برای مشتریان و یا کارکنانی که تازه ترین مشترکان را معرفی می کنند، تنظیم کنید.

• برنامه هایی برای کسانی که مشترک می شوند، ترتیب دهید از جمله: تخفیف های مشتریان جدید در ارتباط با خدمات مالیاتی و حسابداری.

امضای ایمیل شرکت خود را به روز کنید و کلمه کلیدی خود را وارد کنید. (این در واقع می تواند مشتری های موجود را نیز تبدیل به مشترکین ثابت کند.)

کلمه کلیدی و CTA خود را در کارت های کسب و کار خود وارد کنید.

کادر تأیید انتخاب در فرم های دریافت مشتری جدید وارد کنید.

جزئیات را به پست صوتی خود و پیام نگهدارنده اضافه کنید.

ایجاد فضایی در وب سایت خود، که در آن از مشترکین جدید دعوت به عمل آورید. 

 

 

انتهای مقاله/
اس ام اس چگونه در بازاریابی امور مالیاتی و حسابداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد؟ ما با شمائیم تا به آسانی دیده شوید و به راحتی با مخاطبان هدفتان ارتباط برقرار کنید.
آسان دید، ارائه دهنده سامانه های ارسال پیامک
www.asandid.com