چگونه به آسان دید اعتماد کنیم؟

صفحه اصلی / چگونه به آسان دید اعتماد کنیم؟

آسان دید جهت ایجاد اعتماد برای کاربران محترم سایت، تمام روال قانونی اخذ گواهینامه های مورد نیاز جهت راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی را دریافت نموده که اخذ این گواهینامه از مجراهای قانونی و بر اساس پروتکلهای تعیین شده در تعریف کسب و کار مجاز می باشد.
بنابراین کلیه اطلاعات ارتباطی و آدرس و همچنین مشخصات هویتی درج شده در کلیه بخشهای سایت تحت نظارت نهادهای قانونی بوده و صحت خدمات دریافتی شما مطابق با توضیحات درج شده در هریک از بخشها می باشد.در کنار این که رضایت کاربران گرامی، بزرگترین افتخار و اعتبار کسب و کار ماست، در ذیل برخی از گواهی های اخذ شده جهت استحضار مخاطبین گرامی قرار داده شده است.

1. آسان دید دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت(Enamad.ir) است که لوگوی آن را در قسمت زیر می توانید مشاهده کنید و با کلیک روی آن میتوانید مشخصات و تاییدیه ما را مشاهده کنید.

2. آسان دید در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت ارشاد به آدرس Samandehi.ir ثبت شده است. جهت مشاهده تاییدیه روی لوگوی ذیل کلیک کنید.

logo-samandehi

3. آسان دید دارای درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت و بانک پاسارگاد است و از درگاههای واسط استفاده نمی کند، همه تراکنشهای انجام شده در محیط امن بانکی صورت می گیرد و اطلاعات کاربران در همه حال محفوظ است.

4. استفاده از گواهی امنیتی SSL باعث صیانت از داده های کاربران و امنیت بیشتر در تبادل داده ها می باشد.